
Flash Work Out
Student, ondernemer of ontwerper en interesse in de toekomst en invulling van musea?
Neem dan deel aan de Flash Work Out, een 36-uur durende creatieve sprint op 12 en 13 december met als thema "Zintuiglijke reis door het museum".
Kom op 12 en 13 december het eerste deel van de Flash Work Out ervaren: de Culturathon19, georganiseerd door C2L3Play met haar partners Louvre Lens Vallee, Numediart, ClusterTwist, Transcultures, LeFresnoy, UniversitéPolytechniqueHauts-de-France, Leiedal, Designregio Kortrijk.
Flash Work Out, Deel 1, Wat is het?
Een 36-uur durende creatieve sprint om de uitwerking van projecten rond diverse thema's te versnellen: "Zintuiglijke reis door het museum"
Ben jij?
Creatief, programmeur, marketeer, ondernemer, ontwerper, student, professioneel of gewoon nieuwsgierig? Werk je graag in een team? Wil je ondernemend, creatief en innovatief zijn?
Registratie voor FLASH WORK OUT Deel 1 - Culturathon : 12 & 13 december 2019 in het Louvre Lens Vallée - 84 rue Paul Bert in Lens (Frankrijk)
- 10 projecten
- Meer dan 10 coaches en deskundigen
- 3 samenwerkende regio's
- 1 unieke museumnacht ervaring in het Louvre-Lens
Een Nuit Blanche, ontmoetingen, creativiteit, activiteiten, een inspirerende plek, coaching door professionals, emotie, ... Aarzel niet en schrijf je in!
We kijken ernaar uit je daar te zien!
Gratis, maar verplichte registratie via volgende link.


Stijn Debaillie
Stijn staat als coördinator reeds 9 jaar in voor het reilen en zeilen van de organisatie. Hij is steeds op zoek naar boeiende opportuniteiten voor de organisatie, zowel als subsidieproject of als dienstverlening.Stijn is ook al twee jaar voorzitter van de 41 UNESCO Cities of Design waarmee hij kennis en projecten uitwisselt en een internationaal netwerk voor de organisatie en regio Kortrijk uitbouwt.